Eventy firmowe

Profesjonalna organizacja eventów firmowych i imprez pracowniczych

organizacja X-mas party

Event promocyjny, integracja firmowa, impreza świąteczna, a może Mikołajki?

Na co w tym roku zwrócić uwagę:

Jak zorganizować fajny event firmowy dla firmy?

Efekt fajnego eventu firmowego wymaga świetnego planingu, dopracowania szczegółów, posiadania zaufanych dostawców usług, którzy zapewnią terminowość i jakość oferowanych produktów. Istotnym elementem jest plan spotkania firmowego, uwzględniający możliwości terenu i scenariusz, wg którego impreza ma przebiegać. Mając na myśli scenariusz, musimy pamiętać, by zorganizować event, który dopasowany jest do uczestników, wypełnia budżet i najważniejsze – spełnia cele, jakie założyła sobie firma, organizując imprezę firmową. Mając na uwadze wszystkie te czynniki warto powierzyć organizację eventu firmowego naszej firmie, która pełna kreatywnych pomysłów przyłoży się do scenariusza eventu firmowego, ale za nim to zrobi, zbierze szczegółowy wywiad czego oczekujecie od takiego przedsięwzięcia i w jakim budżecie chcecie się zmieścić. To wszystko po to, by w dniu eventu towarzyszyła Wam już tylko zabawa.

Halloween firmowe

HALLOWEEN PARTY - mega impreza

Firmowe spotkanie integracyjne nie musi być nudne. Lubisz meksykańską ideę Dnia Wszystkich Świętych lub amerykańskie Halloween? Kościotrupy, zabawne przebrania, funeralny humor, niesamowite przekąski, pająki w szafie (spokojnie, tylko plastikowe), ale cieszemy się, że zareagowałeś!;) Taka imprezę zorganizować można tylko raz w roku i jest ona niesamowita! Pełna niesamowitych wydarzeń, autorskich potraw i przekąsek (bardzo niesamowitych), oraz doskonałej zabawy. Terminy i dostępne lokale kończą się szybko, także radzimy się spieszyć.

organizacja x-mas party

Impreza świąteczna - X-mas party

X-mas Party czy Impreza Świąteczna to czas kiedy wszyscy pracownicy spotykają się w jednym miejscu, by celebrować spotkanie, rozmowy, poznać się lepiej, zacieśnić więzi.To też świetna impreza, z tradycyjnymi polskimi przysmakami, którymi możemy pochwalić się przed zagranicznymi goścmi, odwołanie do pięknej polskiej ludowej tradycji jak dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, które są zapisem tradycji  ludowej, która tworzona była przez wieki. X-mas party może być za równo nostalgicznym nawiązaniem do polskiej  tradycji bożonarodzeniowej jak i nowoczesną, szaloną imprezą firmową, w której klimat świąt jest jedynie dobrym pretekstem do spotania wszystkich zespołów i lepszego poznania się.

MIKOŁAJKI FIRMOWE - dla dzieci i dorosłych

Chodź sam współczesny wizerunek świętego Mikołaja został stworzony w ramach marketingu Coca-Coli to  jednak idea obdarowywania się prezentami jest znacznie starsza. Jest to chyba ulubione święto dzieci i preludium do największej polskiej tradycji czyli Świąt Bożego Narodzenia. Same Mikołajki to spotkanie z Mikołajem, czas na pozytywne spotkania i rozmowy, ocieplenie wizerunku firmy i zadbanie o budowanie pozytywnych relacji w firmie między pracownikami. W końcu o pracy najlepiej rozmawia się po niej!:)

EVENT PROMOCYJNY - dla klienta

Event promocyjny to cała paleta scenariuszy, których zadaniem jest wypromowanie produktu, brand’u czy odświeżenie katalogu produktów, który dostępny jest u klienta. To atrakcja forma imprezy, w której doskonale wyważamy proporcje pomiędzy luźną atmosferą, atrakcjami, a częścią edukacyjno-szkoleniową. To świetny sposób na pogłębianie relacji z klientami, zbudowanie nowych relacji, podkreślenie pozycji w firmie bezpośrednio przekładające się na poprawę i znaczne zwiększenie sprzedaży.

INTEGRACJA FIRMOWA

Integracji firmowej reklamować nikomu nie trzeba. To  relatywnie tanie spotkanie, które ma celu zbudowanie lepszych relacji w firmie, co bezpośrednio przekłada się na lepszą współpracę, polepszenie jakości i wydajności pracy w zespole. 

Duża popularność pracy zdalnej sprawia, że ogroman część zespołu poza komputerem nigdy nie miała możliwości się spotkać. Tym bardziej potrzeba organizowania spotkań integracyjnych jest niezbędna, by poszczególni członkowie zespołu potrafili ze sobą współpracować, a co za tym idzie efektywniej dowozić swoją projekty i zadania.

KONFERENCJA PROMOCYJNA - dla klientów

Kolejne z doskonałych narzędzi marketingowych, które świetnie buduje pozycje produktów, buduje jakość marki, w ciekawy sposób wprowadza nowości i zmiany w asortymencie, a także tłumaczy szczegóły i przydatność konkretnych partii asortymentu.  To jest profesjonalna forma budowania marki, budowania relacji z dealerami, sprzedawcami, przedstawicielami. Konferencja Promocyjna wymagan doskonałej organizacji, ale jest  potężnym narzędziem sprzedażowym.

Scroll to Top