Pikniki tematyczne

Co to są fajne pikniki tematyczne?

Fajne pikniki tematyczne to spotkania firmowe w formie pikniku na świeżym powietrzu, które są organizowane dla pracowników firmy i/lub jej rodzin lub klientów firmy, na których cała zabawa i wartość edukacyjna pikniku oparta jest o fabułę. Fabułą nazywamy scenariusz, wg którego realizowane są poszczególne punkty programu, tworząc logiczną całość. Piknik firmowy dla dzieci to piknik oparty o Misję Kosmiczną czy przygodę z Psim Patrolem. Piknik firmowy dla dorosłych to piknik oparty o fabułę przygody, wyczynu, działania dla środowiska lokalnego (zrobienie hoteli dla owadów, posadzenie drzew) czy kolorowej rozrywki np zabawy w Kasyno w Las Vegas.

PIKNIK VIVA LAS VEGAS!

To piknik zdecydowanie dla wszystkich, którzy marzą, by chodź na chwilę znaleźć się na głównej ulicy The Strip w Las Vegas, wśród nałsynniejszych kasyn. Tego dnia zagramy w Ruletkę, nauczymy się różnych odmian pokera, a na koniec lekcja Black Jack’a dla wytrwałych. Wszystko to ze szklaneczką dobrej whisky w dłoni. W klimacie neonów, świateł i amerykańskich hamburgerów i frytek.

PIKNIK RODZINNY FESTIWAL KOLORÓW

Czy już wiesz, który kolor proszku do zabawy wybierzesz? Zielony, żółty, rożówy, a moze wybierzesz wszystkie na raz, by świętować swięto Holi, powitanie wiosny, nowego i lepszego okresu w swoim życiu. To bardzo pozytywna zabawa, pełna kolorów (i to dosłownie), szaleństwa, radości, ruchu. Punktem kulminacyjnym jest obrzucanie się kolorowymi, bezpiecznymi proszkami.

PIKNIK SPACE-xi i WYPRAWA W KOSMOS

Przed nami kolejny wyścig kosmicznych zbrojeń. Rekrutujemy do Misji: Wyprawa na Marsa. Możesz zostać naszym rekrutem i przejść zaawansowany system szkoleń. Musimy się jednak spieszyć, bo odebraliśmy tajemniczą wiadomość z Kosmosu, pomożesz nam dowiedzieć się co zawiera i kto na nas może czekać na Marsie?

PIKNIK SŁOWIAŃSKA NOC KUPAŁY

Przed nami Magiczna Noc Kupały. Pełna tradycji noc wojów i wolnych Słowian. Święto miłości, płodności, dobrobytu i urodzaju. Jak każe tradycja każda wioska słowiańska musi dobrze przygotować się do jej obchodów. Upleść wianki, wygrać turniej wojów a także odszukać kwiat paproci. Sama zaś noc jest nocą cudów, radości i dobrej zabawy.

Scroll to Top